+371 29 33 33 76

Lietotāja konts

Par mums - Espresso Blue

Kafe Serviss - tirdzniecības un kafijas automātu operētājfirma kopš 1998. gada. 

Nodarbojamies ar tirdzniecības automātu uzstādīšanu un apkalpošanu sabiedriskās vietās.

               SIA „Kafe Serviss” ir vadošais vendinga operators Latvijā. Šobrīd mēs apkalpojam vairāk kā 1500 karsto dzērienu tirdzniecības automātus un 1000 espresso automātu. Katru mēnesi mūsu kafijas tirdzniecības automātos tiek iegādāti vairāk kā 1 500 000 karsto dzērienu, no tiem 70% ir kafijas dzērieni.

               2008. gada vidū mēs sākām darboties jaunā tirgus nišā: pēc SIA „Kafe Serviss” īpašā pasūtījuma tika uzsākta kafijas  CARIBBEAN COFFEE CLUBTM ražošana.  CARIBBEAN COFFEE CLUBTM ir visaugstākās kvalitātes kafijas pupiņu maisījums no Dienvidamerikas, Indijas un Kenijas.   

               2011. gada sākumā tika noslēgts līgums ar pasaulē plaši pazīstamo itāļu kompāniju Lavazza, kas, ņemot vērā SIA „Kafe Serviss” augsto kvalitātes un servisa līmeni, mums uzticēja Latvijā pārstāvēt Lavazza zīmolus EspressoPoint un Lavazza BLUE. Šo sistēmu espresso kapsulas ir guvušas atzinību visā pasaulē un šobrīd pārliecinoši iegūst daļu tirgus arī Latvijā, nodrošinot iespēju baudīt profesionālas klases espresso bez iepriekšējām iemaņām tā pagatavošanā.

            2015. gada sākumā tika noslēgts līgums ar pasaulē plaši pazīstamo itāļu  kafijas zīmolu KIMBO. Šī zīmola espresso kafija ir guvusi atzinību visā pasaulē tieši HoReCa segmentā, kā augstākās kvalitātes espresso un šobrīd pārliecinoši iegūst nozīmīgu tirgus daļu  arī Latvijā, nodrošinot iespēju baudīt profesionālas klases espresso HoReCa segmentā.

               2016. gadā kompānija Lavazza, izvērtējot mūsu līdzšinējo sekmīgo sadarbību, vienīgajiem Latvijā uzticēja pārstāvēt Lavazza jauno, speciāli birojiem radīto pupiņu kafijas līniju, kas atbilst mūsdienu biroju īpašajām prasībām.

            Lai izjustu īsti labu kafijas garšas buķeti un stiprumu, mēs iesakām kafiju gatavot tikai un vienīgi espresso vai radziņtipa kafijas automātos.

Lavazza Nespresso Kimbo Saeco Jura Caribbean
Harlem shake Kafe Serviss Latvia