July 8, 2021

LAVAZZA – Itāļu espresso identitātes simbols

Lavazza galvenais mērķis vienmēr ir bijis pasniegt labākās garšas un augstākās kvalitātes Itāļu espresso visā pasaulē. Vairāk kā gadsimta laikā uzkrātais pieredzes spēks, augstākās kvalitātes izejvielas un progresīvo tehnoloģiju resursi nodrošinājuši Lavazzai līdera pozīcijas kafijas ražošanas industrijā.
Luigi Lavazza būdams enerģisks, tālredzīgs un mērķtiecīgs jauneklis, gluži kā pats espresso, 25 gadu vecumā ieradās Turīnā un iegādājās veikalu, kur 1895. gadā tika dibināta Lavazza un tika aizsākta ģimenes uzņēmuma darbība. Luigi ir iegājis vēsturē kā pirmais, kurš izdomāja miksēt dažādu šķirņu augstākā labuma kafijas pupiņas, veidojot pilnīgi jaunas, unikālas garšas kafijas maisījumiem, kuras turpina novērtēt un pilnvērtīgi izbaudīt arī 21.gadsimta kafijas cienītāji.
Lavazza ģimene ir kaislīgi kafijas cienītāji, kuri savas tradīcijas nodod jau četrās paaudzēs. Tālredzīgums un nepārtraukta tiekšanās pēc augstākajiem standartiem un kvalitātes Lavazza ir nodrošinājusi atzinību un klientu uzticību visā pasaulē. Dzimtas lielākais šedevrs, nepārprotami, ir espresso, kas jau ilgu laiku ir Itālijas kultūras simbols un, kurš, gadiem ejot, savas vērtības un garšu izteiksmi tikai pastiprina.

 

Lavazza "Espresso Point" sistēma.

Labākiem rezultātiem un augstākiem sasniegumiem Lavazza uzņēmums būtiskus ieguldījumus veic tā nepārtrauktā attīstībā un dažādās inovācijās. Veiksmīgākā no idejām ir dot iespēju jebkuram ātri un vienkārši pagatavot perfektu espresso. Izcilam espresso būtiska ir ne tikai augstākās kvalitātes kafija, bet tik pat nozīmīgs ir veids kā to pagatavot…
1989. gadā Lavazza ideju realizē – „Espresso Point” sistēmu. Espresso automāti darbojas ar kapsulu sistēmu, kas ir jaunākā metode kafijas un espresso pagatavošanai un ir piemērota lietošanai gan mājās, gan nelielos ofisos. Sistēma piedāvā daudz ērtāku, vienkāršāku un tīrāku ceļu uz augstas kvalitātes espresso baudīšanu.
Kafijas kapsula ir samalta pupiņu kafija, kura zem inertām gāzēm tiek rūpnieciski sapresēta hermētiski noslēgtā kapsulā, kura visas vērtības saglabā līdz tās lietošanai. Kapsula tiek vienkārši ielikta espresso automātā un nospiežot manuālo vai automātisko pogu, perfektais espresso vai kafija ir gatava 30 sekunžu laikā.

 

Lavazza BLUE sistēma. 

Ekskluzīva kafijas pagatavošanas sistēma, kas piemērota lietošanai mājās, birojos, tirdzniecības un ēdināšanas uzņēmumos. Šā gada 2017.gada decembrī LAVAZZA Espresso boutique veikalos ieviešs jaunus, attīstītus produktus.

Kafijas aparāti ir īsti 21.gs sasniegumi ar skārienjūtīgiem displejiem, spēju pagatavot cappuccino 30 sek., tikai ar vienas pogas pieskārienu. BLUE kapsulas piedāvā vairāk kafijas gramu vienā kapsulā, kas dod iespēju pagatavot lielāku kafijas porciju, saglabājot kafijas izcilās īpašības. Lavazza BLUE ietver espresso automātus, kas paredzēti lietošanai birojos, veikalos, uzņēmumos, mazās un lielās sabiedriskās vietās, kā arī unikālu kapsulu klāstu, kas izstrādātas pateicoties Lavazza gadsimtu ilgajai kaislei pret espresso. Inovatīvā ieguves metode un hermētiski noslēgtā kapsula vienai tasītei garantē īstu itāļu espresso jebkurā laikā jebkurā vietā. Atklājiet aizraujošo un dažādo kapsulu klāstu: espresso kapsulas, kā arī tējas un karstās šokolādes kapsulas.