Piegādes noteikumi EspressoBlue.lv mājaslapā

NORĒĶINI

SIA „EspressoBlue”  inerneta veikalā var norēķināties gan juridiskas, gan fiziskas personas, par saņemtajām precēm ir iespēja norēķināties, izmantojot sekojošus apmaksas veidus: 

Ar pārskaitījumu. Pēc pasūtījuma noformēšanas Jums pa e-pastu vai faksu tiek nosūtīts rēķins. Pēc rēķina apmaksas saņemšanas mūsu darbinieki bez maksas, piegādās Jums Jūsu pasūtījumu.

PIEGĀDE

Rīga un Rīgas rajons. Pasūtījums/pirkums tiks piegādāts bez maksas līdz nākamās darba dienas plkst. 18:00 pēc pasūtījuma veikšanas vai apmaksas saņemšanas.

Latvija. Bezmaksas piegāde tiek veikta reizi nedēļā.

MINIMĀLAIS PASŪTĪJUMA APJOMS

Rīga.
Minimālā bezmaksas piegādes summa ir 60 EUR (summā iekļauts PVN). Ja pasūtījuma summa ir mazāka par 60 EUR, rēķinam būs pievienota summa par piegādi 15 EUR (summā iekļauts PVN).

Latvija.
Minimālā bezmaksas piegādes summa ir 70 EUR (summā iekļauts PVN). Ja pasūtījuma summa ir mazāka par 70 EUR, rēķinam būs pievienota summa par piegādi 15 EUR (summā iekļauts PVN).

PIEGĀDE NOTIEK DARBADIENĀS!

ESPRESSO AUTOMĀTI

Mūsu interneta veikalā ir iespējams gan iegādādies LAVAZZA Espresso Point automātus, gan nomāt tos. Lai nekļūdītos LAVAZZA Espresso Point automāta izvēlē, droši zvaniet un konsultējieties ar mūsu speciālistiem, tālr. 29 3333 76.
LAVAZZA Espresso Poin automāta piegādi veic mūsu speciālisti, kuri arī apmācīs Jūs un Jūsu darbiniekus kā pareizi lietot LAVAZZA Espresso Point automātu. Kā arī Jūs vienmēr varēsiet zvanīt mūsu speciālistiem jebkuru neskaidrību gadījumā.
Pēc klienta vēlmes mūsu speciālisti veic automāta pēcpārdošanas servisu.

Lavazza Espresso Point automāta noma. Lavazza Espresso Point automāta nomas un kafijas piegādes līguma slēgšanas gadījumā SIA „EspressoBlue” piedāvā bezmaksas servisu (uzstādīšana, apmācība un instruktāža, dekalcinācija, konsultācijas, remonts).

Gadījumā, ja Lavazza Espresso Point automātu nav iespējams salabot uz vietas, mēs apņemamies uz remonta laiku uzstādīt Jums līdzvērtīgu Lavazza Espresso Point automātu.

BEZMAKSAS DEGUSTĀCIJA
Pasūtot BEZMAKSAS DEGUSTĀCIJU, pie Jums ierodas mūsu darbinieks, kurš uzstādīs piemērotāko espresso automātu un prezentēs četras mūsu kafijas šķirnes.  Pēc degustācijas varat izvēlēties vai nomāt, vai arī iegādāties automātu.
BEZMAKSAS DEGUSTĀCIJU var pieteikt pa tālr. 29 3333 76 vai e-pastu info@espressoblue.lv

Garantija

Visiem no SIA „EspressoBlue” iegādātajiem espresso automātiem tiek nodrošināta divu gadu garantija.

Visiem no SIA „EspressoBlue” nomātajiem espresso automātiem tiek nodrošināta pilna ekspluatācijas laika garantija.